14 października Bydgoszcz

Czternastego października wczesnym rankiem wraz z moją koleżanką wyruszyłyśmy do Bydgoszczy. Trasa daleka, ale pogoda dopisała i dość szybko udało się tam dotrzeć. Przywitał nas pan organista. Odbyła się próba i wtedy zachwyciłam się akustyką tego kościoła. Później odrobina relaksu i wreszcie koncert. Od samego początku było wspaniale. Czułam się jak w przedsionku nieba. Głos niósł się po wszystkich zakamarkach świątyni. Mogłabym tak trwać i trwać w bliskości z Najwyższym Bogiem. To było mistyczne przeżycie. No ale wiadomo trzeba było zakończyć.

Później zwiedzanie miasta. Pięknie oświetlona Bydgoszcz, rozmowy. Naprawdę wdzięczna jestem Bogu za ten czas.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *