Witajcie 🙂

Dzisiaj wróciłam ze Sztokholmu, gdzie zagrałam dwa recitale w kościele w Jakobsberg. To było niesamowite jak bardzo czułam Boże prowadzenie. Od samego początku był to czas błogosławiony i Bóg dał mi kilka lekcji. Znajomi Magda i Paweł gościli mnie i moją koleżankę Bożenę w swoim domu , gdzie czułyśmy się zaopiekowane z każdej strony.

Pierwszy koncert odbył się w sobotę 29 kwietnia. Było dosłownie parę osób. Była to pierwsza lekcja, jaką otrzymałam od Pana Boga. Zrozumiałam, że służba polega na tym , aby bez względu na ilość osób dawać z siebie tyle ile trzeba. Chociaż zawsze tak postępuje to była to dla mnie nauka wierności i pokory. Nie myślałam jednak, że to, co będzie śpiewane i mówione da tyle wzruszeń, dobrych słów i uniesień. Po tym spotkaniu, kolejne było następnego dnia i było zupełnie inne. Nie oczekiwałam fajerwerków, ale Bóg mi pokazał, że zawsze warto Go słuchać, w pokorze śpiewać, modlić się za ludzi obecnych w kościele. Później znowu rozmowy, rozmowy, dużo dobrych słów. Myślę, że na pewno będą dobre owoce tych spotkań. Przecieranie szlaków – chyba to odpowiednie wyrażenie tego pobytu. Poznałam ciekawych ludzi, wierzących, gorliwych chrześcijan, którzy robią dobre dzieło w tym kościele i nie tylko.

Jest jeszcze jeden aspekt tego wyjazdu. Chodziliśmy na wspaniałe spacery w lasach, oglądaliśmy piękne skały i jeziora. Szwecja to piękny kraj. Bóg pozwolił mi też odpocząć i cieszyć się spotkaniami ze znajomymi sprzed lat. Dziękować będę jeszcze bardzo długo za tę ogromną łaskę. Bóg jest wielki, a Jego łaska trwa na wieki. Amen.

3 komentarze

  1. Chcę ci bardzo podziękować za to ze mogłam cię poznać i być na twoich koncertach. Twoje piosenki to Zywe Słowo które odkrywam na nowo, co dziennie coś nowego, tak jak Pismo Św. Niech Bóg cię błogosławi a Duch św. Mówi przez ciebie. Shalom.
    Aga

  2. Piękny, pełny Ducha Św recital.
    Teksty głębokie poruszające serce a twój głos Kasiu namaszczony by służyć Panu Bogu. Cieszę się z naszego spotkania i mam nadzieję, że następne będzie za niedługo. Narazie postaje mi słuchać i śpiewać 😉do twojej autorskiej świetnie i profesjonalnie wydanej płyty.
    Pozdrawiam i do zobaczenia…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *